Vínna pivnica

Château Amade
Stredoveká večera
Château Amade
Château Amade
Château Amade
Château Amade
Château Amade
Château Amade
Château Amade
Château Amade
Somelier Attila Kovács
"malé zázraky" zo svetových viníc
Château Amade
Château Amade
Château Amade

Vínna pivnica a domáce pivo ERB

Ponúkame Vám bohatý výber tých najlepších vín a obľúbených značiek vyrobených na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Rakúsku a ďalších krajinách. Ak máte radi ochutnávku rôznych druhov tohto neodolateľného nápoja, nenechajte si ujsť návštevu našej vínnej pivnice a nechajte sa očariť "malými zázrakmi" zo sveta vínneho umenia.
Náš vínny lístok zahŕňa širokú škálu kvalitných regionálnych i zahraničných vín vybraných s veľkou precíznosťou someliéra - Attila Kovács.

Domáce pivo ERB

Ak dáte prednosť radšej pivu príďte ochutnať špeciálne domáce pivo ERB. Pivovar ERB, ktorý sa nachádza v Banskej Štiavnici, varí pivo s použitím exkluzívnych prírodných prísad a špičkovej technológie bez akýchkoľvek prísad. Pivu je ponechaný dostatočný čas na zrenie – 3 až 5 týždňov.
 

Stredoveká večera z dávnych čias pre milovníkov histórie

Chceli ste už niekedy zažiť stredovekú hostinu? Zúčastnite sa živého kulinárskeho zážitku: naši hostia si vychutnávajú lahodné maškrty inšpirované stredovekým kulinárskym umením, podávané na drevených podnosoch podľa starých tradícií. Nech sa páči, jedzte rukami! Dezert je "vratká" torta, vytvorená podľa stredovekej tradície, kedy si hostia sami priniesli pečivo, ktoré poukladali na seba a tak bolo podávané. Tí odvážni sa môžu obliecť do dobových kostýmov!

Chcem si prečítať viac o stredovekej večeri
 

Cookies