Spa Etiketa

Château Amade
Château Amade
Open air massages
Château Amade
Château Amade
Château Amade
Château Amade
Château Amade

SPA ETIKETA

Prostredie Wellness centra je kľudné a slúži na relax. Prosím, rešpektujte ticho a súkromie ostatných hostí tým, že hovoríte potichu alebo si jednoducho užívate ticho.

Prosíme vás, aby ste počas používania kúpeľov nepoužívali mobilný telefón ani kameru. Ak je nevyhnutné ho použiť, prosím vypnite všetky zvuky a telefonujte v tichosti. Fotografovanie a natáčanie je povolené len v prípade, ak neporušuje právo na súkromie a právo na ochranu osobnosti iných hostí.

V priestoroch Spa je fajčenie zakázané, fajčenie je povolené na vyhradených miestach v exteriéri. V prípade porušenia zákazu fajčenia, má hotel právo účtovať pokutu vo výške 300.- EUR. V Spa majú hostia k dispozícii skrinky, ale odporúčame vám nechať cennosti na izbách v trezore. Amade Wellness & Spa neberie zodpovednosť za stratu a krádež cenností odložených mimo skrinky v šatni, a trezore na recepcii. Hostia si nesmú priniesť vlastné jedlo a pitie do Wellness & Spa.

 

 

Spa zážitok

V prípade záujmu kontaktujte recepciu. Pre vaše pohodlie poskytneme uteráky, papuče, župan. Počas všetkých ošetrení sú hostia zakrytí. Všetkým našim hosťom odporúčame prísť do Spa minimálne 20 minút pred zarezervovanou procedúrou. Registrácia hosťa takto prebehne bez náhlenia a umožní hosťovi relaxovať a užívať si wellness priestory pred procedúrou.

 

Rezervácia

Doporučujeme rezerváciu procedúr vopred na recepcii. Wellness poskytuje rezervácie na základe dostupnosti. Ak chcete uskutočniť rezerváciu z vašej hosťovskej izby, volajte číslo 367.
Počas rezervácie nás informujte o akýchkoľvek kontraindikáciách alebo zdravotných problémoch, ktoré by mohli ovplyvniť ponúkané terapie.
SPA pozýva našich mladších hostí, vo veku 4 a viac rokov zažiť Spa procedúry určené špeciálne len pre nich. Vždy je potrebný písomný súhlas rodiča. Dieťa vo veku 4 až 12 rokov musí byť v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu po celú dobu trvania ich Spa procedúry. Minimálny vek používanie sauny je 12 rokov a používanie fitness centrum je 14 rokov.
Upozorňujeme, že hostia mladší ako 12 rokov musia byť v sprievode rodiča alebo zákonného zástupcu.

 

Darčekové poukážky

Naše darčekové poukážky sú skvelým darčekom pre vašich blízkych a priateľov, prípadne obchodných partnerov. V prípade záujmu alebo otázok prosíme kontaktujte recepciu.
Ak by ste chceli využiť naše služby na darčekový poukaz, pri rezervácii je potrebné nahlásiť číslo poukazu. Aj pri rezerváciach s uplatnením darčekového poukazu sú platné storno podmienky, celá suma darčekových poukazov sa považuje za zálohu.


Neskorý príchod

Bohužiaľ, nie je možné predĺžiť plánovaný čas procedúry bez toho, aby sme obmedzili ostatných hostí. V prípade neskorého príchodu bude hosťovi procedúra primerane skrátená bez nároku na zľavu. Ak meškanie hosťa zapríčiní, že nebudeme mať dostatočný čas na kompletné prevedenie procedúry, bude hosťovi účtovaná plná cena.

 

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať telefonicky +421 (0) 31 5903867, +421 (0) 918 620 493, e-mailom: wellness [at] hotelamade.sk alebo na wellness recepcii.

 

Cookies