Pleťové ošetrenia

Château Amade
Château Amade
Château Amade
Château Amade
Château Amade
Rosita our therapist

PLEŤOVÉ OŠETRENIA

Delikátne pleťové ošetrenie má silu nielen darovať viditeľne uvoľnenú a regenerovanú pokožku, ale aj reharmonizovať telo a jeho emocionálny stav prostredníctvom troch základných fáz: očisťenie, exfoliácia a hydratácia.
 

Osmoclean čistenie pleti - Institut Esthederm

Ultrajemné a pritom hĺbkové čistenie pleti, ktoré si dokonale užijete. Ošetrenie kombinuje viacero techník a produktov Institut Esthederm na odlíčenie a vyčistenie pleti, ako aj na hĺbkové vyčistenie pórov a jemné odstránenie povrchových nedokonalostí pleti.
 

 

Intensive Balance ošetrenie - Institut Esthederm

Intenzívne ošetrenie pre obnovu rovnováhy pleti, ktoré poskytuje cielené a odborné riešenie pre mierne aj akútne kožné dysfunkcie podľa potreby pleti (dehydratácia, citlivosť, mastná a znečistená pleť). Pleť sa ihneď stabilizuje a vďaka relaxačnej masáži zároveň odídete oddýchnutí. Dehydratovaná pleť je intenzívne hydratovaná a jemné linky a vrásky z dehydratácie zmiznú. Citlivá pleť je upokojená. Mastná pleť s akné a s nedokonalosťami je čistejšia, matnejšia, póry sú stiahnú a pleť rozžiaria. 
 

 

Rose Infinity – Vôňa damašskej ruže od Adrienne Feller

Anti-aging ošetrenie pleti rozmaznáva zrelú pleť exkluzívnymi účinnými látkami a jedinečnými technikami. Ošetrenie Rose Infinity využíva termálnu vodu, jedinečnú kombináciu liečivých rastlín a damašskej ruže, ktoré nájdeme v produktoch Adrienne Feller. Vďaka tisícročiami potvrdenej okrášľujúcej sile ruže a jej životodarnému oleju sa kožné bunky obnovia, tvár sa vyhladí, dobije sa energiou a duša pookreje.

 

____

Rezervácie prijímame na tel.čísle : +421 31 590 3800 alebo +421 918 620 498 alebo e-mailom: rezervacie [at] hotelamade.sk.
 

 

 

 

Cookies