Masáže a telové ošetrenia

Château Amade
Château Amade
Masáže pod holým nebom
v ponuke počas letných dní
Château Amade
Château Amade
Château Amade
Château Amade
Château Amade

MASÁŽE A TELOVÉ OŠETRENIA

Masáže s chladiacimi a vyhladzovacími olejmi, horúcimi kameňmi predstavujú kombináciu studenej vody a kamene ohriatého slnkom. Staré bylinkové tradície v kombinácii s modernými masážnymi technikami zaručujú bezchybnú radosť z tepla jednoduchého dotyku.

 

Každá procedúra je ako upokojujúce umenie, ktorého cieľom je vytvoriť harmóniu, ako nádherné prebudenie vďaka prospešným vlastnostiam éterických olejov a prírodných prísad.

 

Relaxačná a povznášajúca masáž celého tela

Slovo masáž – masse – pochádza z gréčtiny. Blahodarné a liečivé účinky masáže má človek možnosť spoznať už od narodenia. Fyziologický význam masáže poznali už Herodikus, Demokritos či Hippokrates. Poznatok o blahodarnom účinku športovej masáže využívali aj starovekí Gréci, ktorí masáže umocňovali rôznymi vonnými olejmi, do ktorých pridávali živice z drevín koreňov a plodov. Masáž  v liečbe i v telesnej výchove  využívali aj Rimania, ktorí ju často spájali s kúpeľom. Rímski lekári sa v prípravnej masáží zameriavali na dosiahnutie vláčnosti masírovaných svalov, na ich správne prekrvenie, čím sa zvyšovala schopnosť podávať lepšie výkony, čomu sa teraz hovorí rekondičná masáž. Masáž sa považuje za tradičnú formu liečby na uvoľnenie bolesti, posilnenie krvného obehu, načerpanie energie, obnovenie pohyblivosti stuhnutých a bolestivých svalov. Masáž znižuje bolesti chrbta, krížov, zmierňuje depresie a úzkosť.
 


Masáž krku, chrbta a ramien

Príznaky stresu, ktorý je v modernom náhliacom sa svete súčasťou našich bežných dní, sa často prejavujú v tejto oblasti tela. Krátke ošetrenie uvoľňuje bolesť hlavy, preťaženosť a stuhnutosť krčných svalov. Účinne zmierňuje stres, uvoľňuje svaly, podporí prúdenie energie a upokojí celý organizmus.
 

 

„Lady” masáž spevňujúca s kyselinou hyalurónovou

Ošetrenie pre náročnejšie ženy, ktoré si potrpia na krásny, svieži a zdravý vzhľad kože a celého tela. Masáž celého tela krémom s kokosovým olejom, kyseliny hyalurónovej a kolagénu.  Je  bohato hydratačný telový masážny krém so špeciálnymi aktívnymi látkami. Jeho unikátne zložky: kokos, avokádo, olivový olej, kyselina hyalurónová a kolagén hydratujú, regenerujú a revitalizujú pokožku. Po aplikácii telového krému s kyselinou hyalurónovou je pokožka pružná a pevná! Odporúča sa pre všetky typy pleti.
 

 

„Bespoke“ masáž - prispôsobená vašim potrebám

Táto masáž je navrhnutá tak, aby vyhovela vašim vlastným potrebám. Môžete si vybrať trvanie a tlak masáže, prispôsobiť techniky, špecifikovať napäté oblasti a naši odborníci vytvoria masáž „na mieru“ na uvoľnenie napätia, stresu a zvracania vášho tela.

 

Pripravili sme si pre vás jednoduchý, prehľadný popis nami poskytovaných balíčkov spa ako i masáží. Ak si neviete sami vybrať, nechajte si poradiť našim odborne vyškolaným personálom.

 

V prípade, že ste veľkým fanúšikom masáží, odporúčame vám zapojiť sa do programu 5+1. Registrujte sa na recepcii Wellness & Spa, od personálu obdržíte kartičku a v prípade 5tich využitých masáží, či iných ošetrení, získate jednu 60 minútovú relaxačnú masáž ako darček!

 

___

Všetky informácie vám radi poskytneme telefonicky na čísle +421 918 620 493 alebo emailom na adrese wellness [at] hotelamade.sk

 

Tešíme sa na vás!

Cookies