Gastro zážitky

Château Amade
Poobedný čaj
Château Amade
Ochutnávka vín
Château Amade
Château Amade
Romantická večera
Château Amade
Stredoveká večera & predstavenie
Château Amade
Château Amade
Predstavenie stredovekého bojového umenia
Château Amade
Piknik

Poobedňajší čaj

Usaďte sa na pohodlnej pohovke a vychutnajte si pôvabnosť starej obyčaje popoludňajšieho čaju! Ochutnajte niektorú z našich kávových alebo čajových špecialít s lahodným pečivom a sendvičmi. (Podávame obľúbené koláčiky Agathy Christie s lahodnou domácou marmeládou na vyžiadanie.) Vyskúšajte našu Amade tortu vyrobenú z najjemnejšej čokolády, chrumkavé makaróny alebo lahodné sendviče. Na vašom stole nesmie chýbať ani pohár šampanského!

TERAZ čaj o piatej podávaný v Herend porceláne!
 

Ochutnávka vín alebo špeciálna alfresco vínna večera

Vínna večera - práve pre vás! Ponúkame exkluzívny zážitok individuálnej vínnej večere: slané jedlá a vynikajúce miestne vína čakajú na páry, ktoré hľadajú romantiku. V letných mesiacoch je večera podávaná v hotelovej záhrade pod altánkom a v zime v našom čínskom salóniku!
Náš someliér, Attila Kovács na vás čaká s celým radom dokonalých tuzemských i zahraničných vín a so zaujímavými informáciami.

Špeciálna alfresco vínna večera pre letné dni!
 

Romantická večera pri 101 sviečkach

Príjemná večera čaká na páry s romantickou dušou. Svetlo sviečky, pekná hudobná kulisa a nebeské chody na tanieri - ideálne prostredie pre výnimočnú príležitosť! V lete sa večera podáva v našom anglickom parku, v zimnom období môžete zažiť súkromnú atmosféru nášho Čínskeho salónika. A pre aký druh príležitosti odporúčame večeru so 101 sviečkami? Oslava výročia svadby, žiadosť o ruku alebo dokonca aj narodeniny by mohli byť pri sviečkach magickejšie.
 

Stredoveká hostina pre milovníkov histórie

Chceli ste už niekedy zažiť stredovekú večeru? Zúčastnite sa živého kulinárskeho zážitku: naši hostia si vychutnávajú lahodné maškrty inšpirované stredovekým kulinárskym umením, podávané na drevených podnosoch podľa starých tradícií. Nech sa páči,jedzte holými rukami! Ako dezert sa podáva "vratký" koláč, podľa stredovekej tradície, kde si hostia prinesú pečivo, ktoré je poukladané na seba a tak podávané. Tí odvážni sa môžu obliecť do dobových kostýmov! Na želanie sa môžete zúčastniť na špeciálnej prezentácii stredovekého bojového umenia.
 

Letné potešenie: Piknik

Romantický popoludňajší piknik v našej anglickej záhrade: a kockovaný obrus prestretý na trávniku, prútený piknikový kôš, domáce pochúťky, chladené šampanské (podávané čašníkmi v bielych rukavičkách). Udalosť, ktorá určite každú dámu poteší.
 

Poľovnícka večera

 Vždy ste si vraveli, že by ste sa radi zúčastnili pravej poľovníckej hostiny? Teraz máte jedinečnú možnosť využiť našu ponuku gastro-zážitku. Ochutnajte tradičné poľovnícke chute!
 

Cookies