Sladká romantika

Château Amade
Čaj o piatej
Château Amade
Ružový stan
Château Amade
Alfresco momenty
Château Amade
Obed v súkromnej záhradke
Château Amade
Večera pri 101 sviečkach
Château Amade
Hamam zážitky
Château Amade
Hamam & Shisha
Château Amade
Zásnuby v lete
Château Amade
Zásnuby v zime

Naše tipy pre dokonalú romantiku:
 

Romantická večera pri 101 sviečkach

Príjemná večera čaká na páry s romantickou dušou. Svetlo sviečok, pekná hudobná kulisa a nebeské chody na tanieri - ideálne prostredie pre výnimočnú príležitosť! V lete sa večera podáva v našom anglickom parku, v zimnom období môžete zažiť súkromnú atmosféru nášho Čínskeho salónika. A pre aký druh príležitosti odporúčame večeru so 101 sviečkami? Oslava výročia svadby, žiadosť o ruku alebo dokonca narodeniny by mohli byť pri sviečkach magickejšie.

Ceny sa líšia podľa sezónnosti ponuky.
 

untitled-1asad_8.jpg btn_buy_giftcertificate_sk.jpg

 

 

Čaj o piatej

Usaďte sa na pohodlnej pohovke a vychutnajte si pôvabnú starú obyčaj popoludňajšieho čaju! Ochutnajte niektorú z našich kávových alebo čajových špecialít s lahodným pečivom a sendvičmi. (Podávame obľúbené koláčiky Agathy Christie s lahodnou domácou marmeládou na vyžiadanie.) Ochutnajte našu Amade tortu vyrobenú z najjemnejšej čokolády, chrumkavé makaróny alebo lahodné sendviče. Na vašom stole nesmie chýbať ani pohár šampanského!

TERAZ čaj o piatej podávaný v Herend porceláne!

untitled-1asad_8.jpg

 

 

Špeciálna alfresco vínna večera pre letné dni!

Vínna večera - práve pre vás! Ponúkame exkluzívny zážitok individuálnej vínnej večere: slané jedlá a vynikajúce miestne vína čakajú na páry, ktoré hľadajú romantiku. V letných mesiacoch je večera podávaná v hotelovej záhrade pod altánkom a v zime v našom čínskom salóniku!

Náš someliér, Attila Kovács na vás čaká s celým radom dokonalých tuzemských i zahraničných vín a so zaujímavými informáciami.

 

Letný obed v súkromnej záhrade!

Romantický obed v jednej z našich súkromných záhrad: stôl plný domácich pochúťok, zelený trávnik, chladený sekt podávaný čašníkmi v bielych rukavičkách. Udalosť, ktorá určite každú dámu poteší.

Ceny sa líšia podľa sezónnosti ponuky.
 

Zážitok Hamam

Turecké kúpele predstavujú kus Orientu. Doprajte si  spoločnú v kúru, zdieľajte relaxáciu a omladenie, ktorú prinášajú, znovu naštartujte pocit spolupatričnosti a buďte si bližší než kedykoľvek predtým.

Hamam procedúry:

Prebudenie tela 90 minút

Oživenie duše 120 minút

Wellness cenník 

Cookies