logo

wellness

Gelin Hamami

Neopakovateľná párty v pravom tureckom Hammame. Perfektný spôsob, ako dať „zbohom“ slobode v kruhu priateľov či rodiny. Ponúkame Vám balíček v privátnom priestore originálnych tureckých kúpeľov. Živá inštrumentálna hudba, tradičná turecká muzika, špeciálna show a občerstvenie Vás budú sprevádzať týmto zážitkom.

Špeciálny balíček Gelin Hamami

Hammam turecké kúpele predstavujú kúsok exotiky z Orientu, ktorý si zamilujete na prvý pocit. Ponorte sa do hĺbky horúceho parného kúpeľa a zbavte sa nahromadeného napätia, problémov a myšlienok. Na začiatku tureckého rituálu Vás masér zavedie do miestnosti, ktorá slúži na odpočinok a relaxáciu. V mramorovom bazéne si možeme telo premyť horúcou vodou od hlavy až po päty. Pokračujete do Hararetu, ktorý je najvlhkejšou a najteplejšou miestnosťou kúpeľa. Masér tu na Vás čaká a na teplej mramorovej podlahe očistí Vašu pokožku špeciálnou rukavicou „kese“ . Po tejto masáži sa horná vrstva pleti odstráni, póry sa otvoria a Vaše telo je pripravené na mydlovú masáž, počas ktorej sa potápate v mydlovej pene. Po krátkom odpočinku nasleduje celotelová relaxačná masáž. Procedúru ukončíte odpočinkom pri šálke relaxačného čaju alebo tureckých sladkostí a z Hammamu sa do každodenného života vrátite nabití energiou, s regenerovaným telom a pocitom očisty nielen tela, ale aj duše.

Hammam procedúry

Vitality boost 60 minút
Turecký kúpeľ, telový píling pomocou “kese” alebo masáž v mydlovej pene , relaxácia a vychutnávanie tureckého čaju.
Body awakening 90 minút
Turecký kúpeľ, telový píling pomocou “kese”, turecká masáž v mydlovej pene, relaxácia a vychutnávanie tureckého čaju.
Body awakening extra  90 minút
Turecký kúpeľ, telový píling pomocou "kese", turecká masáž v mydlovej pene, telový zábal, relaxácia a vychutnávanie tureckého čaju  
Reviving soul 120 minút
Turecký kúpeľ, telový píling pomocou “ kese”, turecká masáž v mydlovej pene, relaxácia, aromatické relaxačné olejové ošetrenie a masáž tváre, vychutnávanie tureckého čaju.
Reviving soul extra                                                                                                                                                                            120 minút
Turecký kúpeľ, telový píling pomocou "kese", turecká masáž v mydlovej pene, relaxácia, aromatická relaxačné olejové ošetrenie, masáž tváre, telový zábal,  vychutnávanie tureckého čaju. 

levent arac kiralama beykoz arac kiralama cekmekoy arac kiralama havaalani arac kiralama dudullu arac kiralama